Двірник, якому люди у Facebook зібрали гроші на подорож, виграв чемпіонат світу

123,4 т.

Українець Ігор Євтушенко став чемпіоном світу з бразильського джиу-джитсу на світовій першості, яка відбулася в еміратському Абу-Дабі. 49-річний представник Херсона став першим у ваговій категорії до 69 кілограмів.

У фіналі наш співвітчизник розібрався із азербайджанцем Азадом Джафарзаде. У вирішальній сутичці українець здобув перемогу з рахунком 1:0. "Я став чемпіоном світу! Подробиці та все інше пізніше. Слів немає, переповнюють емоції", – написав боєць на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Ігор Євтушенко поділився новиною про чемпіонство.
Євтушенко у фіналі переміг азербайджанця.

Цікаво, що Євтушенко, котрий працює двірником, міг не потрапити на чемпіонат. Спортсмен оголосив збір коштів для поїздки до Об'єднаних Арабських Еміратів, оскільки фінансово не міг дозволити собі таку далеку подорож.

Ігор Євтушенко зайнявся джиу-джитсу в 42 роки.
Євтушенко на тренуванні.

У результаті небайдужі українці допомогли Ігорю, який у 42 почав займатися єдиноборствами, взяти участь у турнірі. Євтушенко віддячив усім шанувальникам золотою медаллю в ОАЕ.

Євтушенко оголошував збирання коштів для поїздки на ЧС.
Ігор Євтушенко перед ЧС.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Юрій Захарєєв виграв чемпіонат світу з боксу, перемігши у фіналі росіянина.