Український АТОшник виграв чемпіонат світу з самбо, перемігши росіянина

13,4 т.
Володимир Повх

Український боєць АТО Володимир Повх виграв "золото" чемпіонату світу з самбо серед ветеранів, який проходив у грецьких Салоніках. Всього в турнірі взяли участь 270 спортсменів із 18 країн світу.

Наш співвітчизник переміг у півфіналі вікової категорії М-5 (55-59 років) росіянина Івана Швеця. А у фінальній сутичці уродженець Волині розгромив француза Ніколя Філіппа 7:1, достроково завершивши поєдинок.

Читайте: Українка здобула "золото" чемпіонату Європи з самбо, жбурнувши росіянку у фіналі через голову

Крім Повха, що виступав у ваговій категорії до 74 кг, золотими медалістами чемпіонату світу з самбо серед ветеранів стали ще сім представників України - Костянтин Ананченко, Юрій Кулешко, Володимир Чигрин, Олександр Куспіш, Валерій Демецький, Желал Хаджиєв, Георгій Манучарян.

Всього в скарбничці "синьо-жовтих" на ЧС у Греції 28 медалей. Наші спортсмени виграли 8 золотих, 6 срібних і 14 бронзових комплектів нагород.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що АТОшник приніс Україні першу медаль на Іграх нескорених.