Українські шпажисти стали віцечемпіонами світу

15,6 т.

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах стала віцечемпіоном світу в турнірі, який у ці дні проходить у столиці Угорщини Будапешті.

Наша команда у складі Ігоря Рейзліна, Богдана Нікішина, Романа Свичкаря та Анатолія Герея у вирішальному матчі змагань програла Франції – 37:45.

Читайте: Українки зробили золотий дубль на чемпіонаті Європи U20 з легкої атлетики

"Жовто-сині" почали поєдинок із несподіваної поразки Богдана Нікішина, проте в третій сутичці Роман Свичкарь показав неймовірну техніку, вигравши у свого опонента на чотири бали.

У шостій дуелі Анатолій Герей зробив рахунок 25:22 на користь українців. У восьмій сутичці французам вдалося нівелювати відставання. А у вирішальній трихвилинці Герей поступився Янніку Борелю 2:10.

Так, наша команда завоювала "срібло" світової першості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла чемпіонат світу-2019, обігравши у фіналі росіянку Софію Велику.