Українська лижниця фінішувала у крові на Олімпіаді-2022. Відео

14,7 т.
Вікторія Олех фінішувала з кров'ю на обличчі

Українська лижниця Вікторія Олех завершувала свій виступ у скіатлоні із закривавленим обличчям. Жіночі гонки комбінованим стилем на 15 км відкривали програму Олімпіади-2022.

Вікторія Олех із закривавленим обличчям

Під час фінішу 28-річної українки було видно, що кров'ю виявився забрудненим і комбінезон. Коментатори не змогли назвати причини такої ситуації, припустивши, що, можливо, Олех десь упала на дистанції.

Вікторія Олех

Водночас, вони зазначили, що жодних інцидентів під час гонки в ефірі показано не було.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Вікторія Олех показала 60 результат. Перемогу здобула легендарна Тереза Йохауг. Перевага 14-кратної чемпіонки світу з Норвегії над українкою склала 10 хвилин 42 секунди.

Тереза Йохауг виграла ОІ-2022

У біатлонній естафеті наша команда провалилася, пішовши по ходу гонки на 4 штрафні кола. Перемогу здобула Норвегія, обійшовши на останніх метрах ДКР.

Норвегія виграла змішану естафету

Варто додати, що на Іграх-2022 вже виникло кілька скандалів у російських ЗМІ. Спочатку Дмитрієв Губернієв повідомив про нібито провокацію з боку українців, а потім стало відомо, що преса РФ здійснила підлість щодо українських фігуристів.

Дмитро Губернієв.

Нагадаємо, що Олімпіада у Пекіні триватиме до 20 лютого. OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися календар та медальний залік.