Українська легкоатлетка виграла "Діамантову лігу"

23,3 т.
Українська легкоатлетка виграла 'Діамантову лігу'

24-річна українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук перемогла в підсумковому заліку "Діамантової ліги" зі стрибків у довжину.

Українка набрала 21 бал, взявши участь у 4 етапах. Вона відірвалась від німецької легкоатлетки Міхамбо на 5 балів. За один етап до завершення сезону Марина Бех-Романчук гарантувала собі перше місце, повідомляє "Трибуна" з посиланням на офіційний сайт IAAF.

Читайте: Найкрасивіша легкоатлетка України виграла "золото" чемпіонату Європи: відео тріумфу

Інші українські спортсменки Юлія Левченко та Ярослава Магучіх в стрибках у висоту зайняли, відповідно, 4-е і 5-е місце в підсумковому заліку турніру. Вони взяли участь у чотирьох етапах ліги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українські легкоатлетки зі світовим рекордом виграли престижний турнір.