Українська легкоатлетка розповіла, як великі груди позбавила її подругу перемоги. Відео

54,0 т.
Вікторія Ткачук

Прославлена українська бігунка Вікторія Ткачук розповіла кумедний випадок зі своєї кар'єри, коли розмір грудей став вирішальним у визначенні переможця змагань. 26-річна українка згадала випадок 15-річної давності.

За словами спортсменки, її подруга програла на фініші, так як не володіла видатними у всіх сенсах принадами, як у конкурентки.

"У нас була ситуація в дитячих змаганнях, потім говорили, що "виграли груди". Там же фотофінішу немає, тренери самі вирішують, хто переміг. І вони заявляють, що" виграли груди ". Як це? Зрозуміло, що у когось 0 , у когось 3-й розмір. А це 12-річні підлітки. Потім мені кажуть, що якщо б у твоєї подружки теж був би 3-й розмір грудей, вона б виграла", – заявила Ткачук в інтерв'ю на Youtube-каналі" ОТДУШИВДУШУ ".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ткачук на Олімпіади-2020 вийшла в фінал в забігу на 400 метрів з бар'єрами.

Вікторія Ткачук після забігу

Разом з співвітчизницею Ганною Рижикова вони переписали історію України на Іграх, оскільки ще ніколи двоє спортсменів з нашої країни не потрапляли до вирішального раунду в цій дисципліні.

У фіналі Ткачук посіла шосте місце і встановила особистий рекорд, а Рижикова закінчила забіг на п'ятій позиції. Коментуючи цей результат, остання зізналася, що їй соромно за Україну через стандартів підготовки спортсменів до змагань.

Вікторія Ткачук на Олімпіаді

Відзначимо, що Вікторія є багаторазовою переможницею і призеркою чемпіонатів України та рекордсменкою країни в естафетному бігу 4х400 метрів.

У 2014 році вона завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи в Росії, а в 2016-му Ткачук взяла участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, але не зуміла вийти у фінал.