Українська красуня стала абсолютною чемпіонкою Кубку світу з бодібілдингу та фітнесу. Фото

3 хвилини
96,9 т.
Анастасія Воскресенська

Українська спортсменка Анастасія Воскресенська справила фурор на Кубку світу з бодібілдингу та фітнесу, який цими днями пройшов в іспанській Санта-Сусанні. 4 листопада 42-річна уродженка Запорізької області перемогла одразу у кількох номінаціях.

Спочатку підопічна тренера Вадима Василевського посіла перше місце серед жінок у бодіфітнесі у ростовій категорії понад 168 см, а потім додала до своєї колекції нагород кубок абсолютної переможниці Кубку світу-2022 серед жінок у бодіфітнесі.

Таким чином, за день Анастасія Воскресенська виборола все можливе "золото" Кубку світу у змаганнях з бодіфітнесу серед жінок та жінок-майстрів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тиждень тому українка Катерина Спєвакова виграла три золоті медалі на міжнародному турнірі з бодібілдингу "IFBB Dubai Muscle Show".

Катерина Спєвакова

37-річній киянці не було рівних у бікіні серед жінок-майстрів у відкритій ростовій категорії, у бікіні серед жінок у ростовій категорії понад 164 см, а також у абсолютній категорії бікіні серед жінок.

ЧС з бодібілдингу та фітнесу

22 жовтня українські спортсменки тріумфували на чемпіонаті світу IFBB з бодібілдингу та фітнесу в Йонджу, Південна Корея. Усього брали участь спортсмени із 48 країн. Україну представляли 19 атлетів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!