5-та медаль України: що відбувалося на Олімпіаді 31 липня: всі подробиці

16,6 т.
Легка атлетика

На Олімпіаді в Японії в суботу, 31 липня, відбувся восьмий день змагання. Спортсмени на іграх в Токіо розіграли 21 комплект нагород.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам інформацію про найголовніші події XXXII Літніх Олімпійських ігор у нашій хроніці.

Ганна Рижикова
  • Успішно для України завершилася кваліфікація забігу на 400 метрів із бар'єрами серед жінок. У півфінальні змагання вийшли дві наші легкоатлетки. Вікторія Ткачук із часом 54,80 виграла свій забіг, показавши загальний 7-й час. Також перемогла у своєму забігу Ганна Рижикова. Її час 54,56 став третім серед усіх спортсменок. Півфінал турніру відбудеться 2 серпня.

Вікторія Ткачук
  • Українська метальниця диска Наталя Семенова в кваліфікації посіла 31-ше місце (54,28) і не вийшла у фінал.

Наталя Семенова
  • Не зміг пробитися крізь сито відбору і плавець Владислав Бухов. 19-річний киянин посів 11-те місце (21,83).

Владислав Бухов
  • Невдало в кваліфікації виступив батутист Микола Просторів. 18-річний херсонець показав 92.570 (12-те місце). Цей результат не дозволив йому вийти в фінал.

• Іспанський тенісист Пабло Карреньо-Буста зміг зробити неймовірне і в бронзовому фіналі обіграти першу ракетку світу Новака Джоковича.

• У жіночому втішному фіналі українка Еліна Світоліна у драматичному матчі обіграла Олену Рибакіну з Казахстану, взявши "бронзу" для України. Це стало 5-ю нагородою нашої команди.

Еліна Світоліна
  • Український стрибун у довжину Владислав Мазур не зміг вийти у фінал. 24-річний уродженець Бердичева посів підсумкове 27-е місце, стрибнувши в найкращій спробі на 7,60. Результат переможця кваліфікації Хуана Мігеля Ечеваррія з Куби – 8,50 м.

Владислав Мазур

Нагадаємо, що на момент написання новини Україна з 4 медалями посiдає 59-те місце в загальнокомандному медальному заліку ОІ. У наших спортсменів 4 бронзи. На п'єдестал пошани сходили Дар'я Білодід у дзюдо, Ігор Рейзлiн у чоловічій шпазі, дует стрільців Олена Костевич і Олег Омельчук і рівненський плавець Михайло Романчук.

Усього нагороди завоювали вже 64 країни.