Українка із континентальним рекордом виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики U-23

Каміла Конотоп

Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед спортсменів віком до 23 років, який проходив в албанському Дурресі. 21-річна харків'янка не мала рівних у ваговій категорії до 59 кг.

У третій спробі ривка Каміла підняла 104 кг, що стало рекордом Європи для цієї вагової категорії. Попереднє досягнення становило 103 кг та було встановлено восени 2018-го.

У поштовху Конотоп з другої спроби взяла 116 кг, що дозволило їй тріумфувати на турнірі. Каміла намагалася у третій спробі підкорити позначку 121 кг, але це їй зробити не вдалося.

Головна конкурентка нашої спортсменки італійка Лукреція Магістріс намагалася перебити українку, проте дві спроби із вагою 117 кг завершилися нічим.

Торік у травні Конотоп у ваговій категорії до 55 кг виборола золоту медаль чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів. Каміла підняла 96 кг у ривку та 116 кг у поштовху. Сумарне значення 212 кг стало новим юніорським світовим рекордом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 4 квітня 2021 року Каміла здобула золоту медаль дорослого чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходив у Москві.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!