Українка Левченко взяла "срібло" на етапі "Діамантової ліги"

13,6 т.
Українка Левченко взяла 'срібло' на етапі 'Діамантової ліги'

Прославлена українська легкоатлетка Юлія Левченко завоювала срібну медаль на фінальному етапі "Діамантової ліги".

На змаганнях в Брюсселі (Бельгія) 21-річна киянка змогла в останній спробі стрибнути у висоту на 1,97.

Перемогу здобула росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором.

Українка Ярослава Магучіх посіла шосте місце. Ще одна українка Ірина Геращенко – 10-а.

Результати етапу:

1. Марія Ласіцкене - 1,99

2. Юлія Левченко (Україна) – 1,97

3. Нафіссату Тіам (Бельгія) – 1,95

6. Ярослава Магучіх (Україна) – 1,89

10. Ірина Геращенко (Україна) – 1,85

Читайте: Найкрасивіша легкоатлетка України розповіла про пропозиції знятися голою

Як повідомляв OBOZREVATEL 12 серпня Левченко завоювала золоту медаль на командному чемпіонаті Європи в Бидгощі (Польща). Спортсменці підкорилася планка 197 сантиметрів.

Відзначимо, що українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук перемогла в підсумковому заліку "Діамантової ліги" зі стрибків у довжину.