Перший в історії: українець встановив олімпійський рекорд на Іграх в Токіо

122,6 т.

Український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд у запливах на 800 метрів вільним стилем. Наш співвітчизник на Іграх у Токіо подолав дистанцію за 7 хвилин, 41 секунду і 28 сотих.

Це досягнення уродженця Рівного відбулося 27 липня в попередній гонці. Романчук виграв свій заплив і з першого місця вийшов до фіналу змагань.

Результати запливу на 800 метрів вільним стилем.

Михайло не став форсувати подій та першу половину провів у середньому темпі, але водночас постійно перебував у топ-3. Однак, подолавши 450 метрів дистанції, українець захопив лідерство, яке нікому не віддав до фінішу.

Романчук виграв кваліфікацію з рекордом Олімпіади.

Разом із Романчуком за медалі посперечається ще один представник України Сергій Фролов. Він забронював собі місце у фіналі з сьомим часом.

Цікаво, що дана дисциплін дебютувала в Токіо на Олімпіаді. Таким чином, українець став першим рекордсменом в історії ігор!

Зазначимо, що фінал Олімпіади-2020 на дистанції 800 метрів вільним стилем пройде в четвер, 29 липня. Початок – о 4:30 ранку за київським часом.

Календар Олімпіади-2020.
Розклад Олімпіади-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна станом на 27 липня завоювала на Олімпійських іграх у Токіо три бронзові нагороди.

Таблиця медалей ОІ-2020.
Медальний залік Олімпіади-2020.

Призерами стали дзюдоїстка Дар'я Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, а також представники стрільби з пістолета – Олена Костевич і Олег Омельчук.