Українець виграв "бронзу" ЧС із дзюдо, перемігши у турнірі росіянина

14,8 т.
Українець виграв 'бронзу' ЧС із дзюдо, перемігши у турнірі росіянина

Український дзюдоїст Георгій Зантарая став бронзовим медалістом чемпіонату світу 2018 року, який цими днями проходить у Баку. Наш співвітчизник здобув винагороду у ваговій категорії до 66 кілограмів, здолавши у турнірі за третє місце росіянина Михайла Пуляєва і Талема Флікера з Ізраїлю.

Перемігши Флікера, 30-річний українець тим самим поквитався з ним за поразку на нещодавньому Гран-прі Загреба. Втішний фінал пройшов під диктовку нашого співвітчизника. За півтори хвилини до кінця часу Зантарая зумів покласти суперника на спину і заробити очко, за рахунок якого і переміг в результаті. Ізраїльтянин не зміг абсолютно нічого протиставити Георгію.

Читайте: Гімн України! Неймовірні емоції унікальної чемпіонки з Києва підкорили світ — яскраве відео

Таким чином, тепер у скарбничці збірної України дві медалі світової першості у Баку. Напередодні наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо стала Дар'я Білодід.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна взяла шість медалей на чемпіонаті Європи з дзюдо.