Україна здобула сьоме "золото" на ЧЄ з літніх видів спорту

14,6 т.
Україна здобула сьоме 'золото' на ЧЄ з літніх видів спорту

Плавець Михайло Романчук завоював для України сьому золоту медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який із 2 по 12 серпня проходить у Глазго й Единбурзі, а також у Берліні. 21-річний уродженець Рівного не залишив шансів конкурентам на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Михайло Романчук

Наш співвітчизник дещо забарився на старті і подолав позначку у 50 метрів лише із шостим часом. Після цього українець накрутив темп, і вже на позначці у 450 метрів був першим.

Решту дистанції Михайло лише нарощував перевагу і фінішував першим, показавши час 7:42.96.

Завдяки цій медалі наша країна закріпилася на 6-му місці у загальнокомандному медальному заліку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше золоті медалі завоювали Роман Гладиш у велоперегонах, Михайло Романчук у плаванні (400 м вільним стилем), збірна з синхронного плавання у комбінації, стрибуни у воду Олег Колодій - Софія Лискун, Мар'ян Закальницький у спортивній ходьбі на 50 км і Андрій Говоров у запливі на 50 м батерфляєм.