Україна з історичним рекордом здобула медаль чемпіонату світу з карате

19,5 т.
Аніта Серьогіна

Українка Аніта Серьогіна здобула "срібло" чемпіонату світу з карате, який проходив у Дубаї. 31-річна уродженка Чорноморська (Одещина) у фіналі в куміте в категорії до 61 кг поступилася олімпійській чемпіонці Йованні Прекович (Сербія), проте й друге місце стало найкращим результатом в історії жіночого карате України.

До Серьогіної жоднiй нашiй каратистцi не вдавалося подібного на чемпіонатах світу. Після того, як Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна не змогли пробитися у фінал, Аніта стала єдиною представницею нашої олімпійської збірної, яка дійшла до цієї стадії змагань.

Аніта Серьогіна взяла "срібло"

На шляху до фінальної битви Серьогіна здобула п'ять перемог, здолавши в груповому етапі по черзі Лінн Снел (Нідерлади), Антею Стіліану (Кіпр), Індіру Цуньігу (Іспанія). У чвертьфіналі українська тенісистка була сильнішою за філіппінку Джеймі Лім (2:1), а в 1/2 фіналі за канадку Хаю Джуму (0:0).

Аніта Серьогіна стала віцечемпіонкою світу

У фіналі Серьогіна провела прийом юко і повела у рахунку, але розвинути успіх не змогла. Суперниця одразу провела прийом у відповідь, а потім і повела у рахунку

До Серьогіної найвищим місцем України були треті місця. "Золото" чемпіонату світу з карате досі не підкорилося жодному українцю чи українці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Анжеліка Терлюга після фіналу Олімпіади-2020 звернулася до українців.