Україна завоювала ще два "срібла" на Паралімпіаді-2020

3,8 т.
Дементьєв і Ботурчук виграли 'срібло' на Паралімпіаді-2020

Легкоатлетка Оксана Ботурчук і велосипедист Єгор Дементьєв принесли Україні дві срібні медалі на Паралімпіаді в Токіо. Тепер на рахунку нашої збірної 29 нагород цього ґатунку.

Ботурчук фінішувала другою в забігу на 400 метрів із результатом 55,33 секунди. Її випередила представниця Куби Омара Еліас Дюранд (52,58), а третю позицію посіла венесуелка Алехандра Паола Перес Лопес (57,06).

Для нашої легкоатлетки ця медаль стала вже восьмою на Паралімпійських іграх: раніше вона завоювала "золото", п'ять срібних нагород і одну бронзову.

Ботурчук фінішувала другою на 400-метрівці

Дементьєв із запасом фінішував на другому місці в шосейній велогонці на 32 км з роздільним стартом, показавши результат 43:19,11. Перше місце впевнено посів представник Нідерландів Даніель Абрахам Гебру (42: 46,45), а третє – австралієць Алістер Донохью (43:36,80).

Зазначимо, що в 2012 і 2016 роках українець виграв по два "золота" на Паралімпіадах у Лондоні та Ріо-де-Жанейро. На Іграх у Токіо Дементьєв завоював "бронзу" в гонці переслідування на 4000 метрів.

Дементьєв не зміг нав'язати серйозну боротьбу представнику Нідерландів

Як повідомляв OBOZREVATEL, за підсумками змагань, які пройшли 30 серпня, Україна посідала п'яте місце в медальному заліку.