Україна завоювала п'ять срібних медалей в перший день Паралімпіади-2020

8,4 т.

Українець Антон Коль завоював перше для нашої країни "срібло" Паралімпійських ігор в Токіо 2020 року. Представник Нікополя став другим у плаванні на спині на дистанції 100 метрів.

Наш співвітчизник зробив ставку на кінцівку запливу. Відпустивши ізраїльтянина Шалабі, Антон практично наздогнав його на фініші, поступившись супернику лише чверть секунди.

Антон Коль – віцечемпіон Ігор у Токіо.
Антон Коль прийшов другим у запливі.

Також віцечемпіоном Ігор став Артем Манько. Спортсмен з Черкас у драматичному фіналі у фехтуванні на візках поступився китайцю Лі Хао.

Артем Манько взяв "срібло" Паралімпіади.

Манько невдало розпочав сутичку, проте потім перехопив ініціативу і вийшов уперед – 8:4. Однак потім Лі Хао здійснив вражаючий камбек, зробивши шість точних уколів поспіль.

Результат матчу Манько – Лі Хао.

У підсумку саме це стало плацдармом для успіху фехтувальника з Китаю – 15:12.

Пізніше друге місце на Іграх зайняла колега Манька Олена Федота. Вона також поступилася у вирішальній сутичці спортсменці з Китаю.

35-річна харків'янка вважалася головним претендентом на "золото", однак несподівано поступилася – 7:15.

Кріпак став віце-чемпіоном ПІ.

Четверту срібну медаль Україні приніс плавець Максим Кріпак. На дистанції 50 метрів вільним стилем він програв 12 сотих секунды Роану Кротерсу з Австралії.

Ще одну нагороду аналогічного гатунку здобув інший представник плавання Олексій Вірченко. Дебютант Паралімпіад поступився лише гегемонові на 100-метрівці батерфляєм Ігорю Бокі з Білорусі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська фехтувальниця Євгенія Бреус принесла першу нагороду нашій країні на Паралімпіаді, ставши бронзовою призеркою в Токіо.