Україна завоювала друге "золото" на Паралімпіаді-2020

11,1 т.
Мар'яна Шевчук

Українська важкоатлетка Мар'яна Шевчук виборола друге для нашої збірної "золото" Паралімпіади в Токіо. Вона виграла змагання з паверліфтингу, взявши вагу 125 кілограмів у категорії до 55 кг.

Їй вдалося зробити це з першої спроби. Після цього вона намагалася поліпшити свій результат, але впоратися з 128 і 133 кілограмами їй не вдалося. Друге місце в цій дисципліні посіла китаянка Сіао Куйджуан (124 кг), а третє – туркеня Бесра Думан (124 кг).

Шевчук із першої спроби взяла 125 кг
Шевчук виграла "золото"
Мар'яна Шевчук взяла вагу 125 кілограмів

Зазначимо, що Шевчук належить світовий рекорд у цій дисципліні. У травні 2021 року вона виграла Кубок світу на змаганнях у Тбілісі з результатом 133 кілограми.

Нагадаємо, що перше "золото" на Паралімпіаді в Токіо нашій країні принесла плавчиня Єлизавета Мерешко, яка крім перемоги також встановила світовий рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем. Після цього їй вдалося завоювати "срібло" в запливі на 200 метрів комплексом.

Єлизавета Мерешко (праворуч)
Єлизавета Мерешко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 27 серпня українці виграли дві медалі в легкій атлетиці, й по одній "бронзі" у велоспорті та дзюдо.