Україна завоювала 17-те "срібло" Паралімпіади-2020

19,6 т.
Україна завоювала 17-те 'срібло' Паралімпіади-2020

Українська фехтувальниця на візках Наталія Морквич програла у фіналі китайськiй суперниці і стала володаркою срібної нагороди.

Наталя Морквич

Український плавець Віктор Смирнов завоював "срібло" на Паралімпіаді-2020. 35-річний уродженець Донецька став другим на дистанції 200 метрів комбінованими стилем, здобувши для нашої країни 16-ю медаль цієї проби.

Результати

Українська дзюдоїстка Ірина Гусєва не змогла вибороти "золото" Паралімпійських Ігор-2020 року, в фіналі вагової категорії до 63 кг поступившись азербайджанцi Ханiм Хусейновiй. Це стало 15-ю срібною нагородою для нашої країни.

34-річна уродженка Рівного помітно поступалася суперниці в силі, і та за хвилину до кінця змогла провести прийом, який був оцінений ваза-арі.

Український легкоатлет Роман Данилюк взяв срібну медаль Паралімпійських ігор 2020 року, яка стала вже 14-ю нагородою цього ґатунку для нашої країни на змаганнях у Токіо. 28-річний представник Черкас став другим у секторі для штовхання ядра.

Роман показав персональний найкращий результат сезону, штовхнувши снаряд на 16,53 метра. Наш співвітчизник поліпшив свій показник порівняно з Іграми в Ріо-де-Жанейро, де він був третім, більш ніж на пів метра.

Результати Данилюка на Паралімпіаді-2020.

Ще один українець у цьому виді змагань Володимир Пономаренко з результатом в 14,96 м посів четверте місце. Від п'єдесталу його відділили 98 сантиметрів.

Переможцем у секторі зі світовим рекордом став іспанець Кім Лопес Гонсалес. Він штовхнув ядро на 17,04 метра.

Кім Лопес Гонсалес виграв Ігри в Токіо.

Нагадаємо, напередодні Україна здобула одразу 13 медалей, дві з яких стали золотими. Чемпіонське звання здобули важкоатлетка Мар'яна Шевчук і плавчиня Анна Стеценко.

Медальний залік Паралімпіади-2020.
Розклад Паралімпіади-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Мар'яна Шевчук зробила несподіване зізнання після перемоги на Паралімпійських іграх-2020 року, висловивши невдоволення власним результатом.