11,4 т.
Олена Костевич

На Олімпійських іграх у Токіо в неділю, 25 липня, відбувся другий змагальний день. Спортсмени з усього світу розіграли 18 комплектів нагород.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам результати дня Олімпіади-2020.

• Українка Олена Костевич серйозно претендувала на медаль у кульовій стрільбі з пістолета з 10 метрів, але зупинилася за крок від медалі. 28-річна львів'янка з 7-го місця вийшла з кваліфікації (577 очок), але в фіналі завершила виступ на 4-й позиції, зупинившись за крок від медалі (197,6 очок).

• У стрільбі з лука жіноча збірна України не змогла вийти у чвертьфінал, поступившись команді ROC 2:6.

• У першому раунді тенісного турніру українські сестрички Кіченок Надія і Людмила здолали дует з Ізраїлю Саня Мірза / Анкіта Райна.

• У фехтуванні в 1/8 фіналу пробився Ігор Рейзлин

• У дзюдо Георгій Зантарая не зміг пройти далі 1/8 фіналу.

• У боксі Ярослав Харциз завершив виступ в 1/16 фіналу, програвши Давиду Чалабаєву з Азербайджану (0:5).

• Українська тенісистка Еліна Світоліна з проблемами стартувала на олімпійському турнірі. У 1-му колі в трьох сетах 26-річна одеситка розібралася з німкенею Лаурою Зігемунд

Еліна Світоліна
Анна Кізенгофер

Український шпажист Ігор Рейзлiн не вийшов у фінал чоловічого турніру де поступився французу Ромена Каннон. У втішнiй сутичці за "бронзу" наш співвітчизник переміг італійця Андреа Сантареллі.

Ігор Рейзлiн

Українка Діана Варинська не змогли пройти крізь сито кваліфікації в змаганнях зі спортивної гімнастики. Це стало третьою Олімпіадою поспіль, де Україна не буде представлена у фіналі жіночої спортивної гімнастики

Діана Варинська

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Україна взяла першу медаль на Іграх у Токіо. "Бронза" на рахунку знаменитої української дзюдоїстки Дар'ї Білодід.