Україна взяла дві медалі у стрільбі на Паралімпіаді в Токіо

4,1 т.
Ірина Щетник і Василь Ковальчук

Українці Ірина Щетник і Василь Ковальчук принесли нашій збірній ще дві медалі на Паралімпіаді в Токіо. Перша взяла "бронзу" на змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки в класі SH1 (спортсмени, які можуть витримати вагу зброї), а другий – "срібло" в класі SH2 (спортсмени, які стріляють з підставки).

Щетник посіла третє місце в кваліфікації та зуміла втримати цю позицію і в фіналі. Вона набрала 231,2 бала, дозволивши обійти себе корейцеві Паку Чжінхо (253) і німкені Наталі Хілтроп (253,1).

Результати фіналу, в якому брала участь Ірина Щетник

Для Ірини ця нагорода стала вже другою бронзовою на Іграх у столиці Японії. Попереду на неї чекає виступ ще в двох дисциплінах.

Ковальчук у своєму фіналі набрав 254,7 бала, що дозволило йому посісти друге місце. Третій результат показав словенець Франсек Тірсек (232,4), а переможцем змагань став серб Драган Рістіч (255,5), який виконав практично безпомилкову стрільбу і встановив паралімпійський рекорд.

Результати фіналу, в якому брав участь Василь Ковальчук

Відзначимо, що тепер на рахунку збірної України 15 золотих, 34 срібних і 21 бронзова медаль на Іграх у Токіо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за підсумками 31 серпня наша національна команда посідала п'яте місце в загальному заліку.