Україна виграла Гран-прі з дзюдо, випередивши Росію

22,4 т.

Збірна України з дзюдо посіла перше місце на міжнародному Гран-прі, яке з 16 по 18 листопада проходило в Гаазі. Наша команда здобула дві золоті медалі, ставши найкращою серед 62 країн-учасниць змагань.

Як повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook президент Федерації дзюдо України Роман Насіров, українці випередили такі збірні, як Росія, Китай, Японія, Великобританія.

Читайте: Українська дзюдоїстка завоювала "золото" Гран-прі, перемігши в турнірі росіянку

"Українські дзюдоїсти Марина Черняк (48 кг) і Яків Хаммо, який виступає у ваговій категорії понад 100 кг, отримують золоті нагороди. Вітаємо спортсменів тренерів і нас із вами, так тримати", — написав Насіров.