Україна вперше в історії виграла чемпіонат світу з пляжного волейболу серед жінок U21

20,7 т.
Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко

Представниці Запоріжжя Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко виграли чемпіонат світу з пляжного волейболу серед гравців до 21 року, який пройшов у Таїланді. Для України це стало першим "золотом" у жінок в історії на турнірах подібного рівня. У 2011 році у чоловіків золоті нагороди вибороли українці Сергій Попов та Валерій Самодай.

Наші співвітчизниці впевнено пройшли груповий етап, перемогли у всіх трьох матчах та вийшли у плей-оф із першого місця. В іграх на виліт українки по черзі винесли спортсменок з Італії, Росії та Швейцарії.

Тетяна Лазаренко (ліворуч) та Ангеліна Хміль

У фіналі українські волейболістки у трьох сетах здолали Іспанію.

Українки виграли ЧС

Для Хміль та Лазаренко це стало вже другою нагородою на рівні юніорських ЧС до цього – "бронза" U19 та "золото" U21.

Тетяна Лазаренко та Ангеліна Хміль після перемоги

Крім того, в активі Ангелiни та Тетяни титули чемпіонок Європи-2020 (U18) та бронзових призерів чемпіонату Європи (U22).

Ангеліна Хміль

"Пишаюся, що я маю можливість захищати честь своєї країни і виступати під синьо-жовтим прапором. Хочу сказати величезне спасибі всім за ту підтримку та теплі слова, які отримала наша команда", – написала Ангеліна у себе в Instagram.

Українки взяли "золото" ЧС

"Пройдено довгий шлях підготовки, і після стартової "бронзи" U19 ми показали, що не випадково сюди потрапили. Ми продовжуємо далі працювати, адже стимулу та мотивації тепер море", – поділилася емоціями Тетяна.

Перемога далася команді непросто

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з волейболу вперше за 20 років вийшла до плей-оф чемпіонату Європи. У запеклій боротьбі в 1/8 фіналу турніру наші дівчата поступилися Польщі.