Україна зупинилася за крок від першої медалі на Олімпіадi-2020

9,8 т.
Павло Коростильов

Українець Павло Коростильов не зміг завоювати першу медаль для нашої країни на Олімпійських іграх в Токіо. 23-річний студент Львівського училища фізичної культури посiв четверте місце в кульовій стрільбі на 10 метрів.

Павло Коростильов.

У відбірковому турнірі Коростильов з четвертого місця вийшов у фінал. Після перших 12 пострілів наш співвітчизник з результатом 119,6 посів друге місце.

Павло Коростильов набрав 119,6 бала

У вирішальних стадіях на вибивання, де кожен спортсмен робив по два постріли, Коростильов тримався в трійці лідерів, претендуючи на медаль.

Перед серією за "бронзу" Павло йшов на другій сходинці, але не зміг впоратися з емоціями.

Павло претендував на медаль

Ключовим став останній постріл українця, яким він добув лише 8,4 очка. Незважаючи на слабку стрілянину конкурентів це не дозволило Коростильову боротися за медаль.

Коростильов посів 4-е місце

Нагадаємо, що спортсмени стріляють кулями калібру 4,5 мм. У фіналі точний постріл може принести максимально 10,9. У першій стадії фіналу кожен робив серію по 10 пострілів, на які давалися 250 секунд. Потім ще 2 постріли, а потім по 2 постріли на вибування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, стали відомі розклад і результати футбольного турніру на Олімпіаді в Токіо. Він стартував ще до церемонії відкриття Ігор.