У США у футболіста зупинилося серце під час матчу. Момент потрапив на відео

8,3 т.

Гравець в американський футбол клубу "Баффало Біллс" Дамар Хемлін знепритомнів під час матчу Національної футбольної ліги (НФЛ) США проти "Цинциннаті". Інцидент трапився за 6:12 до кінця першої чверті.

Після ігрового моменту 24-річний сейфті раптово впав на поле. Лікарі робили Хемліну серцево-легеневу реанімацію на полі та використали дефібрилятор, але постраждалий так і не зміг дихати самостійно.

Його терміново госпіталізували до медичного центру університету Цинциннаті, де зробили інтубацію трахеї, підключивши до ШВЛ. На момент публікації новин стан Дамара критичний.

Комісіонер НФЛ Роджер Гуделл оголосив, що матч "Баффало" – "Цинциннаті" не буде продовжено цього тижня.

Одноклубники і прості вболівальники були шоковані тим, що сталося, і довго не могли отямитися.

Як повідомляв OBOZREVATEL такий самий епізод стався рік тому на чемпіонаті Європи з футболу-2020. 12 червня 2021 року у лідера збірної Данії Крістіана Еріксена зупинилося серце у матчі проти Фінляндії.

Крістіан Еріксен

29-річний півзахисник наприкінці першого тайму раптово впав на газон стадіону "Паркен" у Копенгагені.

Зустріч відновилася лише за кілька годин і завершилася в результаті перемогою суомі (1:0).

Довгий час медична бригада провадила реанімаційні дії. Як видно, медики робили непрямий масаж серця, намагаючись хвилин п'ять повернути футболіста до життя.

Через деякий час Еріксена імплантували кардіовертер-дефібрилятор. Ця операція була необхідною для підтримки надалі серцевого ритму півзахисника "Інтера".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!