У Росії хокеїсти влаштували масову бійку, в яку потрапили й арбітри

1,7 т.
Бійка хокеїстів в Росії

Хокеїсти челябінського "Трактора" й альметьєвського "Нафтовика" влаштували масову бійку в півфінальному матчі Юніорської хокейної ліги.

У третьому періоді чотири гравці вирішили з'ясувати стосунки не за допомогою ключок і шайби, а на кулаках, почавши бійку біля борту. Пізніше до них приєдналися одноклубники. Арбітри спробували розняти забіяк, але в запалі боротьби одному з суддів кілька разів випадково прилетіло по обличчю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, поєдинок Національної хокейної ліги (НХЛ) між "Нью-Йорк Рейнджерс" і "Вашингтон Кепіталз" (2:4) почався з масової бійки між гравцями, що не закінчувалася протягом перших п'яти хвилин.

Раніше форвард "Кепіталз" Том Вілсон розлютив суперників після того, як побив двох росіян у недавньому матчі між командами. Один із них, Артемій Панарін, отримав травму, через яку вибув до кінця сезону, а канадський нападник уникнув дискваліфікації, незважаючи на свою поведінку.