Син Лукашенка вдарив ключкою суперника між ніг. Відео

22,1 т.
Син Лукашенка

41-річний син самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка відзначився хамським вчинком у фіналі плей-оф третього дивізіону чемпіонату Мінська з хокею серед аматорських команд. Інцидент стався в грі "Щит" – "Бастіон".

Дмитро Лукашенко

Дмитро Лукашенко, який виступає за "Щит", в середині першого періоду спершу вдарив суперника ключкою між ніг, а потім кинув його на лід. За це команда на 5 хвилин залишилася в меншості, а Лукашенко був вилучений до кінця матчу.

Зустріч завершилася перемогою "Бастіону" з рахунком 2: 0. За зустріччю на трибунах стежив сам Олександр Лукашенко.