Сенсаційний виліт Харлан, успіхи тенісисток. Що відбувалося на Олімпіаді 26 липня: всі подробиці

4 хвилини
42,7 т.
Харлан вилетіла з Олімпіади-2020, Світоліна вийшла в 1/8 фіналу

На Олімпіаді в Токіо в понеділок, 26 липня, відбувся третій день змагань. Спортсмени розіграли 21 комплект медалей.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам ознайомитися з головними подіями третього дня Олімпіади-2020.

• Українська фехтувальниця Ольга Харлан сенсаційно програла перший двобій на турнірі з шаблі, поступившись китаянці Ян Хен'юй з рахунком 12:15. Букмекери вважали нашу співвітчизницю головною фавориткою в цьому виді змагань.

Харлан поступилася в першій сутичці
Харлан вважалася фаворитом у фехтуванні.
  • У межах ранкової сесії плавання були розіграні чотири комплекти медалей. Спочатку британець Адам Піті повторив свій успіх Олімпіади в Ріо-де-Жанейро й знову виграв заплив на 100 метрів брасом. Потім зіркова американка Кейті Ледекі сенсаційно стала другою на дистанції в 400 метрів вільним стилем, дозволивши обігнати себе австралійці Аріарне Тітмус.

Кейті Ледекі сенсаційно посіла друге місце
  • У чоловічій естафеті 4х100 метрів перше місце посіла команда США, друге – Італія, а третє – Австралія. Канадська плавчиня Маргарет Макніл закінчила першою стометровий заплив батерфляєм.

Американські плавці виграли естафету
  • Усі представники України закінчили виступи на турнірі з настільного тенісу. Останнім з Олімпіади вилетів Коу Лей, який у напруженій боротьбі поступився єгиптянинові Омару Ассару. Наш співвітчизник поступався з рахунком 0:3, але зумів зібратися і мало не здійснив фантастичний камбек. Українець перевів гру в сьому партію. Проте там його суперник зловив неймовірний кураж і вийшов до наступного раунду.

Коу Лей
  • Представниці нашої країни в стендовій стрільбі серед жінок Ірині Маловичко не вистачило всього одного очка для продовження боротьби за вихід у фінал. Вона набрала 119 балів, а її суперниці, що вийшли у вирішальний раунд, – 120.

• Українська бадмінтоністка Марія Улітіна виграла перший матч на груповому турнірі, перемігши бразильянку Фабіану Сілву. Незважаючи на це, її шанси на вихід в 1/16 фіналу невеликі після поразки в стартовому турі.

• 13-річна японська спортсменка Момідзі Нісія стала переможницею першого в історії Олімпійських ігор змагання зі скейтбордингу. Вона стала другою наймолодшою чемпіонкою в історії ОІ. Рекорд належить Марджорі Гестрінг, яка на Іграх у 1936 році виграла турнір зі стрибків у воду в 13 років і 268 днів.

Момідзі Нісія
  • Українці Олег Сербін і Олексій Середа посіли шосте місце в синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки. "Золото" виграла Великобританія, "срібло" – Китай, а на третій позиції фінішували атлети з Олімпійського комітету Росії (ОКР).

Результати синхронних стрибків
  • Українські сестри-тенісистки Надія та Людмила Кіченок, що виступають у парному розряді, перемогли італійок Сару Еррані та Жасмін Паоліні в 1/8 фіналу Олімпіади з рахунком 2:0 (7:6, 6:2). У чвертьфіналі наші співвітчизниці зіграють із суперницями з РФ Оленою Весніною та Веронікою Кудерметовою.

• Слідом за сестрами Кіченок найкраща тенісистка нашої країни Еліна Світоліна (№6 у рейтингу WTA) зробила камбек і здобула важку перемогу над австралійкою Айлою Томлянович (№51) з рахунком 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). Це дозволило українці вийти в 1/8 фіналу.

• Плавці Денис Кесиль та Ігор Трояновський не змогли пробитися до півфіналу дисципліни 200 метрів батерфляєм. Обидва в своїх запливах показали сьомий результат.

• Українські гімнасти Петро Пахнюк, Ілля Ковтун, Ігор Радівілов та Євген Юденков зайняли 7-е місце в командних змаганнях.

Еліна Світоліна
  • Важкоатлетка Каміла Конотоп стала п'ятою у ваговій категорії до 55 кг. Вона взяла загальна вага в 206 кг.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 25 липня Ігор Рейзлін приніс Україні другу "бронзу" на Олімпіаді в Токіо. Він завоював першу в історії нашої країни нагороду в чоловічій шпазі.