Російський гімнаст влаштував провокацію із символікою окупантів після турніру, який виграв українець. Фотофакт

Російський гімнаст Іван Куляк відзначився провокаційною витівкою на етапі Кубка світу у катарській Досі. Спортсмен з країни-агресора, який виборов бронзову медаль, на церемонію нагородження вийшов з літерою Z (маркування на військовій техніці окупантів РФ – ред.) на грудях.

Куляк виступав у змаганнях зі спортивної гімнастики у нейтральному статусі, оскільки міжнародна федерація заборонила атлетам із РФ та Білорусі використовувати національну символіку. У турнірі на паралельних брусах росіянин набрав 14,533 бала та став третім.

Вчинок Куляка примітний не лише тим, що він підтримав напад РФ на Україну, а й тим, що був першим у цьому виді програми наш співвітчизник Ілля Ковтун. В активі українця 15,166 очок.

"Ви звичайно вибачте, але нехай росіяни не кричать, що спорт поза політикою! Вітаю нашого хлопця, всі на своїх місцях. Слава Україні!" – прокоментував ситуацію олімпійський чемпіон Олег Верняєв.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дружина українського чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика Катерина жорстко звернулася до російського боксера Олександра Повєткіна.