Медаль в карате! Що відбувалося на Олімпіаді-2020 6 серпня: всі подробиці

3 хвилини
19,7 т.
Станіслав Горуна забезпечив собі півфінал

У п'ятницю, 6 серпня, Олімпіада в Токіо продовжилася 14-м днем змагань. В його межах спортсмени розігрували 22 комплекти медалей в 12 дисциплінах.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам хроніку головних подій Ігор в столиці Японії.

• У змаганнях зі спортивної ходьби на 50 км виступили троє українців. Мар'ян Закальницький і Валерій Літанюк фінішували на 25-му і 39-му місцях відповідно. Іван Банзерук не зміг подолати всю дистанцію.

• Бронзова призерка ОІ-2020 Людмила Лузан разом з іншою каноїсткою Анастасією Четвериковою посіли перше місце в кваліфікації та вийшли у півфінал у запливі на 500 метрів двійкою.

Лузан і Четверикова вийшли в півфінал
  • Представники України Павло Алтухов і Юрій Вандюк виступили в запливі на 1000 метрів у каное-одиночці. Обидва українці посіли другі місця в чвертьфіналах і 7 серпня продовжать боротьбу за медалі в півфіналі.

• Наша четвірка зуміла пробитися у півфінал запливу на 500 метрів на байдарках, посівши третє місце в попередньому раунді кваліфікації.

• Українська борчиня вільного стилю Оксана Лівач у чвертьфіналі поступилася бронзовій призерці Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Сунь Янань з рахунком 3:7. Якщо китаянка вийде у фінал, то наша співвітчизниця зможе поборотися за "бронзу". В 1/8 фіналу Лівач розгромила представницю Нігерії з рахунком 10:0.

Оксана Лівач програла китаянці
  • Каратистка Аніта Серьогіна посіла третє місце в групі та припинила боротьбу за медаль на Олімпіаді. Вона вдало розпочала груповий етап із перемоги та нічиєї, але потім зазнала двох поразок у напруженій боротьбі.

Серьогіна посіла третє місце в групі
  • Українська велогонщиця Олена Старикова вийшла в 1/8 фіналу змагань на треку та виступить на цьому етапі 7 серпня. Її співвітчизниця Любов Басова зупинилася на стадії 1/32 фіналу.

• 15-річний представник нашої країни в стрибках у воду з 10-метрового трампліна Олексій Середа посів шосте місце в кваліфікації з результатом 435.90 очок. Півфінал змагань відбудеться в суботу, 7 серпня.

• Художні гімнастки Вікторія Онопрієнко (95,45) та Христина Погранична (93,1) пробилися до фіналу олімпійського турніру, закінчивши відбір на дев'ятому та десятому місцях, відповідно.

• Український каратист Станіслав Горуна завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 75 кілограм. У фіналі наш співвітчизник програв італійцю Луїджі Бізі – 0:3.

Горуна гарантував собі півфінал

Нагадаємо, що 5 серпня Лузан завоювала дев'яту "бронзу" нашої країни на Олімпіаді в Токіо, фінішувавши на третьому місці в запливі на 200 метрів в каное-одиночці. Український олімпієць Олександр Хижняк здійснив камбек і вийшов у фінал турніру з боксу.

Людмила Лузан
Хижняк вирвав перемогу над філіппінцем

Як повідомляв OBOZREVATEL, каратистка Анжеліка Терлюга виграла третє "срібло" для нашої країни. У вирішальній сутичці вона поступилася спортсменці з Болгарії.