Під крики "Путін - х***о!" Україна виграла у Нідерландах чемпіонат світу з футзалу серед поліцейських та пожежників

4,8 т.
Під крики 'Путін - х***о!' Україна виграла у Нідерландах чемпіонат світу з футзалу серед поліцейських та пожежників

Футзальний клуб із Рівненської області IPA Avangard Safety Ukraine став переможцем 40-го чемпіонату світу серед поліцейських та пожежників "World Peace Indoor Soccer Tournament 2022" у віковій категорії 35+. Престижний міжнародний турнір пройшов у нідерландському місті Ейберген.

Українці чудово провели груповий турнір, вигравши усі поєдинки. По черзі наші співвітчизники розправилися з IPA France (4:0), Atletic Straseni Moldova (6:0), IPA Carditsa Greece (технічна перемога 3:0), APG/GNR Portugal (2:1), MAP Kanton Sarajevo Bosnia & Herzegovina (2:0), Marignane police 13 France (3:0) та Jandarmeria Cluj Romania (8:0).

У плей-оф команда з України також блискуче впоралася з усіма суперниками.

1/8 фіналу - PJ Porto Portugal (5:1) 1/4 фіналу - Bucovina Suceava Romania (3:1) 1/2 фіналу - APG/GNR Compact Records Portugal (3:1).

Фінальний матч проти State Fire Service Poland вийшов непростим для українських футзалістів. Основний час завершився з рахунком 0:0. У додатковий час українці отримали вилучення та грали у меншості, але зусиллями Сергія Піддубного вирвали перемогу – 1:0.

Зазначимо, що на турнірі організатори зняли прапор Росії. Під крики "Путін - х**ло", робітники забрали триколірну ганчірку із зали.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у липні цього року колишній капітан збірної України з футзалу та шестиразовий чемпіон України Євген Іваняк підписав контракт із міні-футбольним клубом "Торпедо".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber.  Не ведіться на фейки!