Одна з найкрасивіших легкоатлеток України встановила світовий рекорд

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла Меморіал Дем'янюка у Львові, повторивши рекорд України і встановивши світовий рекорд серед спортсменок до 20 років в закритому приміщенні.

18-річна дніпрянка після перемоги з результатом 1,99 метра вирішила зробити додаткові спроби і з третього разу Ярославі скорилася рекордна висота 2,01.

Результат Магучіх став найкращим серед усіх спортсменок світу в цьому сезоні на змаганнях у закритих приміщеннях.

Відзначимо, що другий результат належить іншій українці. Юлія Левченко стрибнула на 2.00 метра на турнірі "Різдвяні старти", який пройшов 11 січня.

Ярослава Магучіх

Читайте: Красуня-українка визнана "Висхідною зіркою" легкої атлетики

Як повідомляв OBOZREVATEL, 27 жовтня Магучіх отримала приз "Висхідна зірка" на урочистій щорічній церемонії нагородження EA Golden Tracks, яка пройшла в Талліні (Естонія).

30 вересня Ярослава принесла збірній України срібну нагороду на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, завоювавши друге місце у стрибках у висоту. При цьому 18-річна спортсменка встановила світовий рекорд серед юніорів у віковій категорії U-20.