Не Формула-1: дочка легендарного Шумахера виграла чемпіонат світу - фото красуні

22,2 т.
Джина Шумахер

Дочка легендарного пілота Формули-1 Міхаеля Шумахера виграла золоту медаль на чемпіонаті FEI World Reining Championships. 20-річна Джина Шумахер була кращою в рейнінгу, виді кінного спорту, який інакше називається вестерном чи ковбойською виїздкою.

Змагання пройшли в містечку Жіврі (130 км від столиці Швейцарії) на ранчо, що належить Корінні Шумахер, яка була серед глядачів і спостерігала за донькою. 20-річна дівчина продемонструвала виняткові навички управління конем, зірвавши овації понад 1400 глядачів, які приїхали на турнір.