Найкраща в історії: юна українка зі світовим рекордом виграла "срібло" ЧС із легкої атлетики

41,6 т.
Ярослава Магучіх

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу, який нині проходить у Катарі.

Наша юна співвітчизниця стала другою в секторі для стрибків у висоту, взявши планку на позначці 2,04 метра. Цей результат дозволив Ярославі не тільки стати другою у змаганнях, а й встановити світовий рекорд для спортсменок до 20 років. Крім того, українка стала наймолодшою медалісткою мундіалю в історії.

Перемогу в змаганнях здобула російська зірка Марія Ласіцкене, яка також стрибнула на 2,04 метра, але зробила це з першої спроби. Магучіх же знадобилося три спроби, що й не дозволило їй стати чемпіонкою світу.

Читайте: Українська легкоатлетка виграла "Діамантову лігу"

Зазначимо, що четверте місце посіла ще одна представниця України Юлія Левченко. Їй підкорилася висота два метри.

Ця медаль стала першою для нашої країни на світовій першості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український чемпіон Європи зі спортивної ходьби Мар'ян Закальницький був терміново госпіталізований після фінішу на дистанції 50 км на ЧС у Катарі.