Легкоатлетка-красуня Левченко блиснула в Італії й узяла медаль у Франції

6,0 т.

Зіркова українська легкоатлетка Юлія Левченко активно проводить зимовий сезон. 24-річна красуня вирішила не відпочивати, а тренуватися й змагатися. Останнім часом стрибунка у висоту побувала одразу на кількох турнірах в Європі й на одному з них піднялася на п'єдестал.

Фотографіями з поїздок дівчина поділилася на своїй сторінці у Instagram. Вони підтверджують, що спортивна форма Левченко личить.

Красуня Левченко.

"Золоту" серію турнірів у приміщенні українка розпочала у німецькому Карлсруе, де з результатом 1,88 метра посіла четверте місце.

Юлія у стрибку.

Потім уродженка Бахмута, що на Донеччині, перебралася до Італії. У місті Удіне Левченко пораділа сонячній погоді та поділилася радісним настроєм із шанувальниками.

В Удіне.

Щоправда, на змаганнях на Апеннінах наша стрибунка знову опинилася поза трійкою призерів. Подолавши планку на висоті 1,86 м, Левченко виявилася четвертою.

З незвичайним обличчям.

І лише на третьому турнірі – у французькому Мондвіллі – срібна призерка чемпіонату світу-2017 змогла піднятися на п'єдестал. Підкоривши висоту 1,89 метра, Юлія стала другою і виборола "срібло".