Історичне "золото"! Україна виграла етап Кубку світу з конкуру

855
Історичне 'золото'! Україна виграла етап Кубку світу з конкуру

Кінний спорт відомий як один із найскладніших і найкрасивіших видів спорту. В Україні ніколи не робили ставки на цей спорт – ні відповідних умов для розвитку, ні фінансової бази для нього немає. Але якщо є мета, якщо є правильна траєкторія руху, наполегливість та вміння боротися – неможливе стає можливим.

Нагадаємо, що у листопаді 2022 року національна збірна України з конкуру в молодому складі під керівництвом шеф-екіпу команди Тетяни Шейнич виступила на Кубку Націй у Португалії, на Віла Морі. Це стало успішним стартом. Весь цей час українці готувалися до найважливішого на цьому етапі старту, від якого залежала путівка до півфіналу турнірів кубка світу.

Головна мета молодої команди — потрапити на Олімпійські ігри. 4 червня в Афінах (Греція) пройшов етап кубка світу за контуром серії Longine, де національна збірна з конкуру у складі Анастасії Бондарєвої, Костянтина Золіна, Едуарда Слободенюка та Миколи Пилипейка посіла перше місце і отримала перепустку на наступний етап, на півфінал, який пройде у Відні наприкінці червня. Вважаємо це досягнення збірної найвизначнішим в історії кінного спорту України.

Також хочемо зазначити, що протягом стартів в Афінах у персональному заліку спортсмени також показали гарні результати. Спортсмен збірної України з конкуру, Константин Золін посів 3-є місце, в маршруті CSIO3* Гран-Прі, висотою 155 см, на коні Hending van de Bresser, а Едуард Слободянюк став переможцем фіналу  CSIYH1* 5YО  по молодим коням  (кінь Cornet Gold /Cornet Obolensky/Guatemala)

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!