Україна увійшла до топ-4 чемпіонату Європи з футзалу-2022

4 хвилини
18,4 т.
Україна програла Іспанії

Збірна України з футзалу поступилася команді Іспанії у матчі за "бронзу" чемпіонату Європи-2022 і посіла підсумкове четверте місце, що стало найкращим результатом за останні 17 років. Зустріч у Нідерландах проти одного із фаворитів першості завершилася з рахунком 4:1.

М'яч розпочався із гострих атак обох команд. На третій хвилині іспанці небезпечно били в штангу, а потім отримали вихід 2 в 1, але "жовто-сині" не змогли відкрити рахунок.

Іспанія працювала першим номером, тоді як наші футзалісти побудували гру на контратаках.

Іспанія виграла в України

Іспанія продовжила тиснути і небезпеки біля воріт Ципуна виникали одна за одною, змушуючи нашого голкіпера демонструвати всю свою майстерність.

На 11-й хвилині у досить спірній ситуації іспанці відкрили рахунок. Після розіграшу ауту Ортіс прострілив від бічної лінії на дальню штангу, звідки Мельядо вдарив з льоту точно в дальній кут.

Іспанія - Україна

Україна кинулася відігруватись і зробила це за 3 хвилини до закінчення першої 20-хвилинки. Ігор Чернявський скористався помилкою суперників та покарав іспанців.

На жаль, протягом наступних 60 секунд переможці змогли знову вийти вперед. Адольфо віддав передачу на фланзі на хід Солано, який відтіснив захисника і з розвороту влучив у ближній верхній кут.

У другому таймі перевага Іспанії стала дедалі більшою. Наші опоненти грамотно захищалися та чітко реалізували свої можливості. На 10-й хвилині другого тайму фатальним для нас знову став "стандарт". Лосано з кутового прострелив у центр на Бойіса, який у дотик відправив круглого у ближній кут.

Збірна України, намагаючись відігратися, поміняла воротаря на польового гравця, але пропустила четвертий гол у порожні ворота.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у півфіналі Євро-2022 підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Росії та не змогли вийти у фінал.

Українські вболівальники дві години не замовкали в Амстердамі

У цій грі "жовто-синіх" підтримувало багато українських фанатів. Вони так голосно співали відомий хіт про Путіна, що "МатчТВ" довелося вимкнути звук у трансляції.

Українські фанати під час півфіналу Євро-2022 із Росією.

Незважаючи на поразку, глядачі влаштували овації збірної України з футзалу.

Україна обіграла у Нідерландах Сербію

Нагадаємо, що наша збірна вчетверте пробилася до 1/2 фіналу Євро з футзалу.

Україна - Сербія

У п'ятницю, 28 січня, Україна дала бій чинним чемпіонам світу та Європи португальцям. "Жовто-сині" поступилися 0:1, але завдяки додатковим показникам посіли друге місце та вийшли до плей-оф.

Наші футзалісти створили сенсацію

На груповому етапі ключовою грою для українців стала зустріч 2-го туру проти Сербії.

Україна зіграє із Казахстаном

У першому турі підопічні зазнали неприємної поразки від господарів турніру (2:3), і щоб мати шанси на вихід у плей-оф, їм необхідно було лише перемагати.

Збірна Росії у чвертьфінальному матчі з рахунком 3:1 обіграла команду Грузії. У першому таймі точилася рівна боротьба, а на останніх хвилинах грузини могли уникнути поразки.