Програна "бронза" і постріл по чужій мішені! Що відбувалося на ОІ-2020 2 серпня: всі подробиці

3 хвилини
20,7 т.
Михайло Кохан і Алла Черкасова

У понеділок, 2 серпня, Олімпіада в Токіо продовжилася десятим днем змагань, в межах якого розігрувалися 22 комплекти медалей. Українські спортсмени боролися за нагороди в чотирьох дисциплінах.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам головні події десятого дня Ігор в столиці Японії.

• 20-річний український легкоатлет Михайло Кохан вийшов у фінал олімпійського турніру з метання молота з результатом 78,36 метра. Інший наш співвітчизник Гліб Піскунов не зміг виконати норматив (77,50 м) або увійти до списку 12 найкращих спортсменів у кваліфікації. Він метнув молот на 73,84 метра.

Михайло Кохан
  • Українець Павло Коростильов посів дев'яте місце за підсумками другого відбіркового дня на турнірі зі стрільби з пістолета з 25 метрів і опинився за бортом фіналу.

• Наші співвітчизниці Марія Кічасова-Скорик і Юлія Юрійчук не зуміли вийти в півфінал змагань із веслування на байдарках-одиночках. У той же час, представники нашої країни в чоловічій каное-двійці Дмитро Янчук і Павло Алтухов вийшли у півфінал, фінішувавши на другому місці на дистанції 1000 метрів слідом за Бразилією.

• Українка Алла Черкасова у фантастичному стилі вийшла у півфінал змагань з вільної боротьби. Спочатку вона розгромила бронзову призерку ОІ-2008 в Пекіні польку Агнешку Вещек з рахунком 11:0, а потім здобула чисту перемогу над німкенею Ганною Кармен Шнелль (6:0, положення туше).

Алла Черкасова розгромила суперниць
  • Сергій Куліш став шостим у кваліфікації в стрільбі на 50 метрів з пневматичної гвинтівки, набравши 1178 очок, і вийшов у фінал. Інший українець Олег Царков вибув із боротьби за медалі, фінішувавши на 22-му місці з 1166 балами. У фіналі наш співвітчизник йшов у трійці найкращих і мав хороші шанси на "бронзу", але вистрілив у чужу мішень і посів останнє місце.

• Алла Черкасова нав'язала серйозну боротьбу в півфінальному протистоянні проти чинної чемпіонки світу Таміре Менсе-Сток, але поступилася їй із рахунком 4:10. Тепер вона побореться за "бронзу" в поєдинку, який відбудеться 3 серпня.

Алла Черкасова програла чинній чемпіонці світу
  • Українець Олег Колодій, який спеціалізується на стрибках у воду, не вийшов у півфінал зі стрибків з 3-метрового трампліну. Він посів 22-ге місце, а для виходу в наступний етап потрібно було увійти до списку 18 найсильніших.

• Кримський боєць греко-римського стилю Ленур Теміров програв "бронзу" Олімпіади китайцеві Валихану Сайліке, незважаючи на те, що їхній поєдинок закінчився з рахунком 1:1.

• Українки Вікторія Ткачук і Анна Рижикова пробилися до фіналу 400-метрівки з бар'єрами. Вперше наша країна буде представлена у вирішальному забігу цієї дисципліни на ОІ двома спортсменками.

Нагадаємо, що на рахунку України п'ять бронзових медалей і одна срібна. Треті позиції на змаганнях посіли дзюдоїстка Дар'я Білодід, шпажист Ігор Рейзлин, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук, плавець Михайло Романчук та тенісистка Еліна Світоліна.

Календар Олімпіади-2020.
Розклад Олімпіади-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "срібло" Романчука на дистанції 1500 метрів вільним стилем стало головною подією дев'ятого дня на Олімпіаді в Токіо.