Європейські ігри: з'явилося відео реакції Путіна на гімн України

323,3 т.

Президент Росії Володимир Путін, який напередодні побував у Мінську на закритті Європейських ігор, потрапив на церемонію нагородження українського боксера Олександра Хижняка.

Наш співвітчизник, який виступає у середній ваговій категорії, знущально розібрався із представником Італії Сальваторе Кавалларо і завоював "золото" змагань. Під час нагородження призерів у залі був присутній президент РФ.

Він змушений був встати під гімн України, який пролуав на честь перемоги Хижняка. Відповідне відео опублікував офіційний YouTube-канал російського мовника ТВ "Центр".

Читайте: РосТВ не вдалося заглушити гімн України на Європейських іграх - відеофакт

Відзначимо, що Україна завершила Європейські ігри на третьому місці у медальному заліку, завоювавши 16 золотих, 18 срібних і 17 бронзових нагород.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Жан Беленюк, який виграв "золото" Євроігор у змаганнях із боротьби, виконав запальний гопак з українським прапором, чим підкорив глядачів.