Дар'я Білодід завоювала "срібло" на турнірі в Тель-Авіві

Дар'я Білодід

Прославлена українська дзюдоїстка Дар'я Білодід програла у фіналі турніру "Великого шолома" в Тель-Авіві, завоювавши срібну медаль.

У вирішальній сутичці у ваговій категорії до 49 кг 20-річна киянка поступилася 22-річній Ширін Буклi. Зустріч завершилася на 7-й хвилині іппоном після ефектного прийому француженки.

Для Білодід це перша поразка в чотирьох очних зустрічах зі спортсменкою із Франції і п'ята – у дорослій кар'єрі. Трьох поразок Дарина зазнала протягом останніх чотирьох місяців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наприкінці минулого року Міжнародна федерація дзюдо (IJF) назвала Білодід найкращою дзюдоїсткою світу останніх двох років.

У лютому 2020-го Дар'я стала переможницею змагань серії Grand Slam у Парижі, у фіналі здолавши чемпіонку світу до 21 року японку Вакану Кога. У жовтні Білодід уперше в кар'єрі ухвалила рішення змінити вагову категорію. На черговому етапі Grand Slam, який пройшов у Будапешті, вона виступала у вазі до 52 кг, а не до 48 кг, і посіла третє місце, поступившись румунці Андреа Кіцу.