Чотири медалі України. Що відбувалося на Олімпіаді 7 серпня: всі подробиці

17,2 т.
Лузан і Четверикова

На Олімпійських іграх у Токіо в суботу, 7 серпня, вiдбувався 15-й змагальний день. Спортсмени з усього світу розіграли 34 комплекти нагород. Україна завоювала чотири медалі: два "срібла" і дві "бронзи".

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам хроніку головних подій дня.

• День для нашої країни почалася зі срібної медалі. Українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова стали другими на дистанції в 500 метрів.

Людмила Лузан і Анастасія Четверикова з медалями.
  • Збірна США з баскетболу виграла "золото", здолавши у фіналі команду Франції (87:82). У переможців найрезультативнішим став Кевін Дюрант (29 очок). Найкращим у складі Франції став Еван Фурньє (19 пунктів).

Збірна України з художньої гімнастики
  • Збірна України з художньої гімнастики в складі Маріоли Боднарчук, Дарини Дуди, Єви Мелещук, Анастасії Возняк, Марії Височанської кваліфікувались у фінал. Наші співвітчизницi в кваліфікації набрали 2,700 бала, посівши 6-те місце.

Збірна США з баскетболу
  • Український боксер середньої вагової категорії Олександр Хижняк драматично програв бразильцю Хеберту Соузi. 26-річний полтавець лідирував у перших двох раундах, але в третьому трапилася справжня трагедія. Українець пропустив лівий бічний і був нокаутований.

Хижняк був нокаутований
  • Український стрибун у воду Олексій Середа переписав результати нашої країни на Олімпіадах. 15-річний уродженець Миколаєва посів 6-те місце в стрибках з 10-метрового трампліну. Це стало найвищим досягненням України за всю історію виступів на ОІ в цій дисципліні.

Олексій Середа
  • Українська велогонщиця Олена Старiкова в чвертьфіналі спринтерської гонки сенсаційно перемогла дворазову чемпіонку світу з Німеччини Лею Фріндріх. Півфінал відбудеться 8 серпня.

Олена Старікова
  • Бронзову нагороду Ігор в Токіо завоювала збірна України по артистичному плавання

Збірна України з артистичного плавання
  • Друга "бронза" України за день пішла в сектор для стрибків у висоту. Третє місце на п'єдесталі у Ярослави Магучіх.

Нагадаємо, що на момент публікації новини у нашої країни 18 медалей (одна золота, п'ять срібних і 12 бронзових). У суботу, 7 серпня, по нагороді взяли каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова та боксер Олександр Хижняк.