ЧЄ з легкої атлетики розпочався з трагедії для України

70,7 т.

Українська бігунка Христина Стуй травмувалася під час забігу на 100 метрів у кваліфікаційному забігу чемпіонату Європи-2018 із легкої атлетики в Берліні.

Стуй у статусі однієї з фавориток виходила на старт свого забігу. З восьми учасниць у неї був найкращий час кращого результату сезону - 11,20, показаний 19 липня на чемпіонаті України в Луцьку.

Наша співвітчизниця пробігла половину дистанції, але потім схопилася за стегно і впала на доріжку. Стуй зуміла самостійно піднятися і навіть фінішувала, але, зрозуміло, залишилася без півфіналу змагань.

Читайте: Юна українка з рекордом виграла чемпіонат Європи з легкої атлетики, випередивши росіянку

Відзначимо, що 12 серпня має відбутися естафета 4х100, де в складі збірної України заявлена ​​Стуй.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна завоювала четверту золоту медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту.