Беленюк зізнався, що ледь не осоромився з гопаком на Олімпіаді-2020

19,9 т.

Олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк зізнався, що ледь не забув виконати традиційний переможний гопак після тріумфу на змаганнях у Японії. Спортсмен в останній момент згадав про свою обіцянку станцювати національний танець, яку він дав після чемпіонату світу-2019.

Жан Беленюк.
Беленюк – чемпіон Олімпіади-2020.

Про це сам золотий медаліст Олімпіади розповів в інтерв'ю OBOZREVATEL. "Якщо чесно, я забув, що обіцяв його станцювати (сміється). Але коли мені дали прапор, я біжу і думаю: "Блін, я ж гопака можу виконати! Треба станцювати". Потім вже зрозумів, що якби не станцював, то не виконав би обіцянку, яку давав після чемпіонату світу", – поділився емоціями Беленюк.

Беленюк у фіналі Олімпіади.
Призери ОІ в греко-римській боротьбі.

Борець також додав, що перестав сумніватися в перемозі у вирішальній сутичці на ОІ, коли заробив перевагу в чотири бали. "Коли рахунок став 5:1, то я зрозумів, що не віддам йому більше жодного бала. Треба було битися до останнього і все. А після фінальної сирени відчув задоволення. Чув, як тренер кричить: "Жане, що ти накоїв?!"(сміється). І ти відчуваєш, що це круто", – зазначив Жан.

Жан Беленюк став медалістом Токіо-2020.
Беленюк у півфінальній сутичці Ігор у Токіо.

Нагадаємо, Беленюк став єдиним чемпіоном Олімпіади-2020 в складі збірної України. Він виграв турнір із греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг. Після перемоги у фіналі спортсмен не стримав емоцій і розплакався в прямому ефірі, коментуючи свій успіх.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Жан Беленюк уперше відповів на образливі висловлювання російської пропагандистки Ольги Скабєєвої.

У п'ятницю, 13 серпня, олімпійський чемпіон став жертвою нападу. Беленюка атакували в центрі Києва, накинувшись із расистськими образами.