Американець виграв забіг, зробивши "стрибок Супермена": яскраве відео

249,6 т.
Американець виграв забіг, зробивши 'стрибок Супермена': яскраве відео

Легкоатлет з США Інфініт Таккер неординарним чином здобув перемогу на турнірі SEC Outdoor Track & Field Championships.

Спортсмен виграв фінальний забіг на 400 метрів з бар'єрами, повідомляє "Матч ТВ". Таккер лідирував по ходу всієї дистанції, але на останніх метрах його почав наздоганяти Роберт Грант.

Читайте: Російських легкоатлетів заборонили пускати на всі змагання

Щоб не втратити перемогу, Таккер зважився на абсолютно неймовірний трюк – йому довелося зробити стрибок вперед на фінішній прямій, який вже встигли охрестити "стрибком Супермена". Таким чином Інфініт виявився швидше за всіх, показавши результат 49,38 секунди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російську легкоатлетку Ксенію Савіну дискваліфікували на 12 років за те, що з українським паспортом своєї подруги виступала на міжнародних змаганнях, незважаючи на заборону.