Україна встановила історичний рекорд на чемпіонаті Європи з дзюдо

19,5 т.
Дарина Білодід Георгій Зантарая

Збірна України з дзюдо тріумфально виступила на чемпіонаті Європи, який відбувся у Варшаві. "Жовто-сині" створили в Польщі досить гучну сенсацію, посівши третє місце в загальнокомандному заліку, розділивши його з Грузією.

Наші спортсмени встановили історичний рекорд, вперше здобувши чотири медалі на континентальних першостях. Раніше кращим результатом для України на чемпіонатах Європи було три комплекти нагород.

Нагадаємо, тріумфаторами у Варшаві стали Дарина Білодід (до 48 кг) і Георгій Зантарая (до 66 кг), завдяки яким Україна зробила золотий дубль в один день.

Читайте: Два гімни в один день: з'явилося відео тріумфу України на чемпіонаті Європи з дзюдо

Як повідомляв "Обозреватель", потім Світлана Яромко завоювала "срібло" у ваговій категорії понад 78 кг, а чоловіча збірна здобула "бронзу" в командній першості.

Раніше Україна здобула чотири медалі на престижному міжнародному турнірі з дзюдо