Україна завоювала дві медалі в стартовий день Універсіади-2017

17,4 т.
слалом

Українські спортсмени успішно стартували на 28-й зимовій Універсіаді, яка проходить в казахстанському Алмати. У перший день змагань наші сноубордисти вибороли дві медалі.

Олександр Белинський став бронзовим призером в дисципліні паралельний гігантський слалом. 22-річний українець посів третє місце, вигравши боротьбу за медаль в малому фіналі у представника Польщі Міхала Новачика.

Читайте: Конфуз із гімном Росії на чемпіонаті Європи: з'явилася реакція біатлоністки збірної України

"Срібло" у жіночому паралельному слаломі Україні принесла Аннамарі Данча. За підсумками двох заїздів уродженка Ужгорода поступилася Олександрі Крол із Польщі.

Варто зазначити, що всього на Універсіаді в Алмати нашу країну представляє 61 спортсмен.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в мережі з'явилося ядерне відео підготовки Казахстану до Універсіаді-2017.