Україна здобула дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики

1,7 т.

Україна здобула дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритому приміщенні, який з 17 по 20 березня проходить в США.

Анастасія Мохнюк виграла "срібло", а Аліна Федорова завоювала бронзову медаль.

За підсумками семи видів канадка Бріанна Тісон-Ітон набрала 4881 балів і очолила світовий топ-лист сезону. Мохнюк з особистим рекордом посіла друге місце (4847). Федорова до "бронзи" чемпіонату в Сопоті 2014 року, додала бронзову медаль в Портленді і також встановила особистий рекорд - 4770 пунктів, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Читайте: Чемпіон світу Беленюк: легко бути патріотом у США - Америка всіх нагинає, щоб люди жили краще

Зазначимо, що українська команда вирушила до Америки в скороченому складі: не всі основні спортсмени готувалися до зимового сезону через Олімпійські Ігри-2016. Крім того, багато атлетів не зуміли пройти відбір на найбільший старт зими.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що одна з кращих легкоатлеток України попалася на допінгу.

Нагадаємо, що раніше кримська гімнастка Ганна Різатдінова здобула Україні "золото" Кубка світу, обійшовши росіянку.