Збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби - 4 квітня 2016

13,6 т.

Жіноча збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років. Наші дівчата вибороли в болгарському місті Русе 6 медалей. Це дозволило "жовто-синім" набрати 60 очок і посісти перше місце в загальнокомандному заліку.

Читайте: Українець виграв чемпіонат Європи з боротьби

Два "золота" Україні принесли Тетяна Кіт та Олена Кремзер. Вони виступають у ваговій категорії 55 і 58 кг ??відповідно. "Срібло" у скарбничку "жовто-синіх" поклали Лілія Горішна (до 53 кг) та Ангеліна Лисак (до 60 кг).

Бронзові медалі завоювали Соломія Вольська (до 63 кг) та Ілона Семків (до 48 кг).

Читайте: Чемпіон світу про патріотизм: об тебе витирають ноги, а ти повинен кричати "Слава Україні"?

Нагадаємо, раніше жіноча збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби серед дорослих спортсменів, який відбувся в Ризі.