Українські дзюдоїсти виграли дві медалі на Гран-прі в Будпеште

29,9 т.
українські дзюдоїсти

Українські дзюдоїсти завоювали "бронзу" і "срібло" на черговому етапі Гран-прі, який в ці дні відбуваєтья в Будапешті.

Обидві нагороди наші спортсмени вибороли у ваговій категорії до 73 кг у чоловіків, повідомляє xsport.

До вирішальної сутички зміг дістатися 25-річний Дмитро Канівець. В 1/2 фіналу він зміг перемогти свого співвітчизника Артема Хомула, а ось у фіналі українець з таким же рахунком поступився словенському Року Дракшічу. У результаті у Канівця "срібло".

Хомула, який поступився у чвертьфіналі, завоював бронзову нагороду. Для 21-річного дзюдоїста це перша медаль на великому турнірі. У сутичці за третє місце Артем зміг здолати представника Гамбії Файє Нжіе.

Читайте: Відомий український боксер виграв престижний турнір у Баку

Як повідомляв "Обозреватель", непереможний український боєць став чемпіоном світу, вигравши турнір у Росії.