Збірна України вперше в історії виграла Євролігу

29,9 т.
Волейбол

Чоловіча збірна України з волейболу виграла Євролігу, обігравши в фіналі Македонію з рахунком 3:1 (25:15, 25:22, 24:26, 25:13). Наші співвітчизники вперше в своїй історії брали участь у цьому змаганні й під час турніру програли лише один матч.

Читайте: Наша гордість: волейболістки збірної України підкорили інтернет своєю зовнішністю - фото красунь

Українці впевнено розпочали вирішальну зустріч у данському місті Гентофте, вигравши стартовий сет з рахунком 25:15, витративши на це не більше 25 хвилин. Друга партія була не така однозначна, і її "синьо-жовті" змогли виграли лише в кінцівці.

Прикро програвши в третьому сеті, українська команда змогла зібратися і дотиснути суперника в четвертому, увійшовши в історію нашого волейболу і завоювавши право виступати у Світовій лізі.

Не так давно італійські волейболістки зняли нижню білизну на честь перемоги в чемпіонаті.