Українська дзюдоїстка-вундеркінд виграла чемпіонат Європи, здолавши росіянку

45,5 т.

Українська дзюдоїстка-вундеркінд Дарина Білодід виграла чемпіонат Європи у вазі до 48 кг, виступивши в молодіжній категорії. У Малазі, Іспанія, українка, якій тільки в жовтні виповниться 16 років, була сильнішою за суперниць, які на три-чотири роки старші за неї.

У фіналі росіянка Дар'я Пічкальова протрималася лише 2 хвилини і 48 сек. із чотирихвилинного в цій віковій категорії поєдинку. Українська тінейджер реалізувала прийом на іппон і виграла європейське золото.

Крім Дашиного золота, в активі збірної України в Малазі ще дві нагороди - обидві в суперважкій вазі. Василина Кириченко виграла бронзу в категорії 78+ кг, а Федір Панько - у 100+ кг. Крім того, відзначився і Богдан Ядов, призер Літніх юнацьких ігор-2014. Український дзюдоїст у вазі 66 кг - нагадаємо, у вазі Георгія Зантараї - виграв дві на іппон і жодного разу не програв достроково, а у складній сутичці за бронзу поступився сильному швейцарцю Нільсу Стампу.

Читайте: Олімпіада-2016. Єгипетський дзюдоїст здійснив огидний вчинок після поразки: відеофакт

Не так давно грузинський дзюдоїст познущався над росіянином, нагадавши про військову агресію Путіна.